W trosce o oferowanie najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań, na szybko rozwijającym się rynku usług internetowych, programiści Idea4net skupiają się na tworzeniu i rozwijaniu własnych systemów opartych na zaawansowanych, autorskich rozwiązaniach programistyzcnych. Dążąc do niezawaodności i elastyczności naszych aplikacji powastała w przeciągu 3 lat naszych prac, całą rodzina systemów zarządzania treścią cms.

Idea4net wykonuje strony internetowe, oparte na własnej, autorskiej rodzinie systemów zarządzania treścią cms. Wykorzystanie cms-a, znacząco ułatwia i przyspiesza proces wprowadzania i zmiany treści, pozwalając na proste, niewymagające od użytkownika znajomości technologii sieciowych, wstawianie tekstów i obrazów. Panel systemu posiadaja wygląd i funkcjonalności zbliżoną do powszechnie znanego programu MS Word. Dzięki takiemu rozwiązaniu nauka obsługi systemu cms, zajmuje chwilę, nawet dla klientów nieznających specyfiki rozwiązań sieciowych. Cały system cms wykonany jest w technologii php, MySQL oraz javascript, i dzięki swojej uniwersalności, prostocie budowy i zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwala na szybkie wykonanie strony i łatwe dostosowanie do wymagań klientów. System podzielony jest na dwie integralne części, z których część odpowiadająca za wyświetlanie strony i jej zawartości znajduje się na serwerze klienta, część odpowiedzialna zaś za dokonywanie modyfikacji na szczególnie zabezpieczonym serwerze centralnym. Takie rozwiązanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa aplikacji, umożliwiając ponadto automatyczny dostęp klientów do wszelkich modyfikacji powstających stale w rozwijanym systemie. Projekt systemu cms jest rozwijany od blisko 2 lat, przechodząc w tym czasie istotne zmiany technologiczne i funkcjonalne. Tak długi okres istnienia projektu, w połączeniu z ponad 60-oma aplikacjami, które działają w oparciu o niego, zapewnia wysoki stopień stabilności jego działania, oraz ergonomię korzystania.Nasz system cms posiada również istotne funkcjonalności związane z wsparciem pozycjonowania strony w przeglądarkach internetowych, skutecznie pomagając w osiąganiu wysokich pozycji, nie tylko strony głównej, lecz także podstron serwisu.

 

Najnowszym osiągnięciem programistycznym w dziedzinie systemów internetowych, jest system sprzedaży hurtowej i detalicznej awans, na którego podstawie możliwe jest tworzenie wydajnych, prostych w obsłudze, bezpiecznych, wspierających pozycjonowanie i dostosowanych do potrzeb kientów sklepów i hurtowni internetowych. Zastosowane przy projektowaniu systemu, nowatorskie, zaawansowane technologicznie rozwiązania, oraz wykorzystanie wieloletnich doświadczeń w konstruowaniu i wdrażaniu aplikacji sieciowych zaowocowały elastycznym systemem, na kanwie którego oprócz sklepów i hurtowni internetowych, powstają także funkcjonalne portale tematyczne, katalogi produktów i strony internetowe.

AWANS

System Hurtowej i Detalicznej E-Sprzedaży

System awans (Advanced Wholesale Afiliate Network System) jest zaawansowanym, autorskim systemem CMS, w zaprojektowanym w całości przez Idea4net, przeznaczonym dla hurtowni i sklepów internetowych. Witryny oparte na systemie awans cieszą się, w przeciwieństwie do analogicznych rozwiązań Open Source, wysoką wydajnością oraz pełnym bezpieczeństwem użytkowania. Funkcjonalność tradycyjnego sklepu internetowego, rozszerzona została w systemie awans o strefę sprzedaży hurtowej, dostępnej jedynie po zalogowaniu, poprzedzonym autoryzowaną rejestracją. Pozwala to na ograniczenie dostępu do oferty produktów dla klientów detalicznych, wyłączając dostęp do części oferty jedynie dla wybranych klientów. System awans pozwala na swobodny dostęp do dokumentów handlowych, wspierając sprawne zarządzanie obszarem sprzedaży. System awans łączy funkcjonalność sklepu i hurtowni internetowej z funkcjonalnościami portalu, pozwalając na proste dodawanie i modyfikowanie podstron statycznych serwisu oraz artykułów, przydzielanych do dowolnych kategorii. System awans już w fazie projektowania zaopatrzony został w mechanizmy wspierające pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach (seo). Generowany kod strony spełnia wszystkie standardy seo optymalizacyjne, awans posiada także moduł zarządzania meta tagami ułatwiającymi pozycjonowanie poszczególnych podstron serwisu.

 

APS

System Portalowy

APS (Advanced Portal System) jest rozwiniętą wersją systemu awans, pozwalającą na budowę obszernych potali i vortali tematycznych, posiadający dodatkowo moduł komentarzy, obsługe kanałów RSS i wiele innych przydatnych modułów.

 

IdeaCMS

System Zarządzania Treścią Strony Internetowej

 

Autorski Cms IdeaCMS stanowi dopasowany do potrzeb standardowej strony internetowej system awans. Wysoka wydajność, prostota obsługi i niezawodne mechanizmy bezpieczeństwa to tylko niektóre atuty naszego systemu.