Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Perfekt Spółka z o.o. świadczy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych podmiotów z obszaru Krakowa i Małopolski,  nieprzerwanie od 1997 roku, specjalizując się kompleksowej obsłudze podatkowej, kadrowej i płacowej.

Zarząd i pracownicy Biura Rachunkowego Perfekt posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych dla podmiotów gospodarczych, gwarantując rzetelność, profesjonalizm oraz najwyższy poziom poufności.
Biuro świadczy kompleksową obsługę w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac, służy także pomocą w pozyskiwaniu finansowania oraz usługi wirtualnego biura.

Od samego początku istnienia biuro rachunkowe Perfekt systematycznie powiększa grono swoich zadowolonych Klientów, stając się jednym z największych biur księgowych na terenie Krakowa.

Wysoka jakość świadczonych usług księgowych zapewnia nie tylko doświadczona kadra lecz również wykorzystywane nowoczesne systemy informatyczne, usprawniające procesy wewnątrz biura i w kontaktach z Klientami.

Klientami Biura Rachunkowego Perfekt są przede wszystkim osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak również spółki prawa handlowego zarówno osobowe: spółki jawne, partnerskie, komandytowe, jak również spółki z ograniczoną odpowiedzialnością a także spółki akcyjne,  spółki cywilne, organizacje non-profit - stowarzyszenia i fundacje.

Świadcząc kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe ściśle z firmami audytorskimi, kancelariami prawnymi obsługującymi podmioty gospodarcze, firmami zajmującymi się szkoleniami BHP i windykacją należności. Potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta i działać we współpracy z jego doradcami.

W ramach świadczonych usług księgowych Perfekt - Biuro Rachunkowe Kraków – tworzy całą dokumentację księgową min.:  raporty kasowe, sprawozdania roczne, bilans i rachunek wyników oraz deklaracje do Urzędu Skarbowego.
Biuro księgowe Prefekt reprezentuje też Klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i Urzędami Kontroli Skarbowej, wspierając ich wiedzą i doświadczeniem.
 
Biuro Rachunkowe Perfekt świadczy także usługi dodatkowe takie jak: salka konferencyjna, wirtualne biuro, pomoc w finansowaniu przedsiębiorstw,  współpracuje.