Pr internetowy jest usługą mającą na celu kreowanie wizerunku firmy w sieci, poprzez pisanie artykułów pr-owskich i ich publikację na odpowiednio dobranych witrynach i portalach, w tym należących do Idea4net, oraz aktywności na tematycznych forach dyskusyjnych. Pr internetowy stanowi działalność pośrednio przekładającą się na wolumen sprzedaży.Internauci bowiem spotykając rzetelne opinie i informacje o produktach
firmy, skłonni są częściej do zakupów tych właśnie produktów. W skład usług Pr-owskich wchodzi również copywrighting (w tym również copywrighting produktowy), oraz relacje z targów i innych event-ów. Pr internetowy może ponadto pozytywnie wpływać na pozycjonowanie firmy, bowiem w wielu przypadkach artykuły i wpisy na forum, posiadając unikalną tematyczną treść, generują niezwykle wartościowe linki. Elementy pr-u internetowego są także ważnym elementem oferty pozycjonowania.

Oczywistym jest że prezentacja firmy w dynamicznie powiększającej się grupie internautów w ogromnym stopniu wpływa na jej wizerunek. Dzięki naszym specjalistom do pr i reklamy pomożemy opracować odpowiednią strategię pr-owską, a dzieki znajomości serwisów i for internetowych oraz szerokiemu własnemu zapleczu stron i portali zapewnimy dotarcie opracowanych informacji do targetowanych grup internautów. Ponadto nasi programiści i graficy wdrożą kanały coraz częściej wykorzystywane kanały RSS na Państwa stronie, przygotują reklamy banerowe, pomoga zoptymalizować treść Państwa materiałów reklamowych oraz zbudują dla Państwa fora tematyczne i blogi internetowe.