Idea4net specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowej reklamy internetowej, od programowania systemów zarządzania treścią strony cms począwszy, poprzez projektowanie strony i opracowanie spójnego, dopasowanego do założeń identyfikacji wizualnej klienta projektu graficznego, na pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych (seo), internetowym public relations oraz reklamach banerowych skończywszy. Idea4net zrzesza młodych, ambitnych i doświadczonych programistów i grafików. W swoich szeregach posiadamy także specjalistę public relations, pozycjonerów, fotografa oraz specjalistę od promocji i reklamy. Od samego początku swojego istnienia firma stawia na rozwój własnych, autorskich rozwiązań internetowych, dzięki czemu posiadamy dziś wysoko zaawansowane, bezpieczne, elastyczne i przyjazne dla klientów systemy cms i systemy e-commerce (sklepy internetowe). Nasze autorskie oprogramowanie pozwala, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych systemów typu open source, na niemal dowolne kształtowanie sklepów i stron naszych klientów, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, determinuje skuteczność pozycjonowania, jest też nieustannie rozwijane.

Posiadając własne katalogi oraz strony informacyjne i tematyczne o charakterze portalowym, dysponujemy nie tylko niezbędnym do skutecznego pozycjonowania zapleczem, lecz także możliwością sprzedaży powierzchni pod reklamy banerowe i pop-up, oraz niczym nie skrępowaną możliwość wykorzystywania technik PR-owskich dla poprawy wizerunku i wyników naszych klientów. Staramy się budować z naszymi klientami relację długoterminowe, otaczając nasze realizacje opieką posprzedażną, oraz stosując tylko legalne w pojęciu Google techniki pozycjonowania (white seo), budując wyłącznie wartościowe strony naszego zaplecza, unikając dublowania treści i nie stosując żadnych niedozwolonych przez Google metod seo, tak by pozycje naszych klientów w przeglądarkach rosły stopniowo i bezpiecznie, osiągając z czasem najwyższe pozycje.

Pomimo swojej autonomii, Idea4net jest marką handlową należąca do Grupy Reklamowo Poligraficznej OleBright, co pozwala wykorzystywać infrastrukturę i doświadczenie specjalistów z
całego obszaru reklamowo-poligraficznego, dając możliwość łatwej koordynacji działań promocyjnych we wszystkich tych obszarach. Przynależność do grupy daje nam również
możliwość wykonywania kompleksowych kampanii reklamowych, łącząc działania w kanale internetowym, z innymi kanałami takimi jak: plakaty, ultoki czy reklamy wielkoformatowe.

Autorskie systemy internetowe oraz specjalistyczna wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwalają na szybkie, profesjonalne stworzenie zarówno prostych stron internetowych jak i serwisów portalowych oraz sklepów i hurtowni internetowych.

Zatrudniamy doświadczonych informatyków, programistów i grafików, którzy zagwarantują Państwu profesjonalne rozwiązania internetowe dopasowane do Państwa zamówienia.

O wysokiej jakości proponowanych przez Idea4net usług, świadczą dziesiątki wykonanych z powodzeniem realizacji oraz stale rosnące grono naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy !

Zespół Idea4net